تبلیغات
اخبار و مقالات طلا و جواهر - حذف دلالی از بازار سکه و طلا در سال 92

بانک جامع اطلاعات طلا ، جواهر و سنگ های قیمتی

درباره وب سایت

آخرین مطالب

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار بازدید از سایت
چت رومحذف دلالی از بازار سکه و طلا در سال 92

رئیس اتحادیه فروشندگان صنف طلا و جواهر تهران با بیان اینکه بازار سکه و طلا در کشور ، رونق سابق را ندارد ، گفت: انگیزه سفته بازی و دلالی در این بازار به شدت کاهش یافته یا حذف شده است. 

به گزارش واحد مرکزی خبر ،‌ احمد وفادار در مصاحبه با رادیو اقتصاد گفت: طرح پیش فروش سکه بانک مرکزی هم در این وضعیت بی تاثیر نیست و از این طرح استقبال خوبی نشده است. 

وی افزود: افزایش قیمت طلا و سکه باعث شده است بازار فروشندگان طلا و جواهر هم وارد دوره رکود پایدار شود و امیدواریم با تدبیر و تصمیم سازی مناسب بانک مرکزی ، قیمت ها به طور واقعی کاهش یابد تا قدرت خرید شهروندان بیشتر شود و این بازار هم رونق یابد. 

آقای وفادار قیمت طلا در داخل کشور را تابع نرخ داخلی ارز و نرخ جهانی طلا دانست و گفت: برای ساماندهی و ثبات قیمت ها باید نرخ ارز هم مدیریت شود. 

وی در ادامه از طرح ساخت شهرک طلا در نزدیکی بازار تهران خبر داد و گفت: این موضوع از دو سال پیش مطرح شده و قرار است به زودی ساخت آن آغاز شود. 

وفادار گفت: دو هزار تولیدکننده و توزیع کننده محصولات طلا و جواهر و همچنین دفاتر کاری در این شهرک مستقر خواهد شد و به افزایش صادرات هم کمک می کند. 
کد اشتراک گذاری مطالب
بیست تمپ