تبلیغات
اخبار و مقالات طلا و جواهر - به دنبال وعده معاون اول رئیس جمهور؛ریزش قیمت ها در بازار سکه و ارز

بانک جامع اطلاعات طلا ، جواهر و سنگ های قیمتی

درباره وب سایت

آخرین مطالب

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار بازدید از سایت
چت رومبه دنبال وعده معاون اول رئیس جمهور؛ریزش قیمت ها در بازار سکه و ارز


به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، قیمت‌ها در بازار سکه و ارز روز گذشته به دنبال وعده معاون اول رییس جمهور مبنی بر گشایش بزرگ ارزی در کشور طی روزهای آینده، رو به کاهش نهاد و قیمت سکه در یک روز 20 هزار تومان افت کرد.
قیمت سکه  که در روز شنبه تا 825 هزار تومان افزایش یافته بود، با 20 هزار تومان کاهش تا 805 هزار تومان افت کرد. قیمت سکه  طرح قدیم نیز به 810 هزار تومان کاهش یافت. نیم سکه  هم 9000 تومان از ارزش خود را از دست داد و 395 هزارتومان به خریداران عرضه شد. دراین بازار ربع سکه  البته کاهش قیمت کمتری را تجربه کرده و با 3000 تومان کاهش تا 205 هزار تومان افت کرد.کاهش قیمت‌ها به بازار طلا نیز سرایت کرده و قیمت هر مثقال طلای 17 عیار بدون اجرت ساخت با 9400 تومان کاهش به محدوده 346 هزار تومان رسید. در این راستا نرخ هر گرم طلای 18 عیار بدون اجرت ساخت با 2170 تومان کاهش به 79 هزار و 900 تومان رسید. افت قیمت‌ها در بازار سکه  و طلا در حالی اتفاق افتاد که قیمت طلا در بازار‌های جهانی به دلیل تعطیلی پایان هفته در سطح 1773 دلار باقی مانده است.در بازار ارز نیز قیمت دلار به 1890تومان افت کرد. نرخ پوند انگلیس هم با 40 تومان کاهش تا 2980 تومان پایین آمد.
براساس گزارش دنیای اقتصاد، از دلار استرالیا نیز 20 تومان کاسته شد و به نرخ 2030 تومان رسید، اما قیمت یورو با 50 تومان افزایش تا 2600 تومان بالارفت.همچنین در بازار دیروز قیمت سایر ارزها بدون تغییر باقی ماند. خبر‌های رسیده از بازار از نبود تقاضا برای خریدهای عمده ارز حکایت دارد و عملا از تقاضاهای سابق خبری نیست. به گفته برخی صرافان بازار حالت نزولی به خود گرفته است.

منبع: -

http://jewelryfair.mihanblog.com

 

 

نوع مطلب : اخبار سکه و طلا کد اشتراک گذاری مطالب
بیست تمپ