تبلیغات
اخبار و مقالات طلا و جواهر - کاهش واردات طلای هند

بانک جامع اطلاعات طلا ، جواهر و سنگ های قیمتی

درباره وب سایت

آخرین مطالب

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار بازدید از سایت
چت رومکاهش واردات طلای هند

به نقل از بلومبرگ پیش بینی می شود میزان واردات طلای هند در سال 2012 میلادی برای نخستین بار در سه سال اخیر با کاهش روبرو شود و این مساله به چین اجازه خواهد داد تا امسال به بزرگترین مصرف کننده طلای جهان تبدیل شود و جایگاه هند را بگیرد .

بر اساس این گزارش کارشناسان اقتصادی بر این باورند که میزان واردات طلای هند در سال 2012 میلادی با 7 درصد کاهش به کمتر از 900 تن خواهد رسید.

بر اساس آمارهای شورای جهانی طلا واردات طلای هند در سال 2011 به بیش از 969 تن رسیده است. بر این اساس کاهش شدید ارزش روپیه در برابر دلار و رشد فشارهای تورمی در هند تاثیر زیادی در ادامه روند صعودی قیمت طلا در این کشور برای دوازدهمین سال متوالی داشته است .

این گزارش حاکی است میزان مصرف طلا در چین طی سال گذشته با 20 درصد افزایش به بیش از 769.8 تن رسیده است مصرف طلا در هند طی سال گذشته با 7 درصد کاهش به کمتر از 933.4 تن رسیده است . کارشناسان اقتصادی اعلام کردند ادامه روند صعودی قیمت طلا در بازارهای جهانی و بازار داخلی هند فشار زیادی را به مردم این کشور وارد کرده است. میزان واردات طلای هند طی سه ماه پایانی 2011 با 44 درصد کاهش به کمتر از 157 تن رسیده است .

قیمت طلا در بازار هند طی سال گذشته 32 درصد رشد داشته است . قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز سه شنبه با 0.4 درصد رشد به بیش از 1742 دلار رسیده است . قیمت طلا سپتامبر گذشته به بیش از 1921 دلار رسیده بود .

منبع: خبرگزاری فارس

http://jewelryfair.mihanblog.com

 

نوع مطلب : اخبار طلا و جواهر 
دنبالک ها: بانک جامع مقالات و اخبار طلا، جواهر و سنگهای قیمتی کد اشتراک گذاری مطالب
بیست تمپ